
Акумулятор Гелевий PM-GEL 12v 9А
782,60 ₴
- В наявності
- Код: 11009
- +380 (66) 375-85-13
- +380 (63) 276-52-77
Акумулятор Гелевий PM-GEL 12v 9А
Акумулятор гелевий PM-GEL 12v 9А зроблений у герметичному корпусі за технологією GEL (гелева). Ця технологія використовує не рідкий, а абсорбований електроліт у гелевому стані. Така структура досягається завдяки додаванню в електроліт двоокису кремнію.
Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки GEL акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Переваги використання GEL акумуляторів
- Збільшений термін експлуатації
Виробники стверджують, що гелеві акумулятори можуть працювати до 10 років. Водночас вони вирізняються низьким саморозрядом у період простою (за рік розряджаються на 15-20%).
- Стійкість до глибоких розряджань
Гелеві акумулятори стійкі до повного розряджання й без проблем заряджаються й працюють після розряджання до нуля. Витримують до 400 повних розрядів.
- Висока продуктивність
Низький внутрішній опір забезпечує вищий розрядний і зарядний струм для кращої продуктивності.
- Немає технічного обслуговування
GEL акумулятори складаються з гелю, а не рідини, що повністю унеможливлює потребу в їх обслуговуванні.
- Гнучке встановлення
Гелеві акумулятори можна встановлювати практично в будь-якому положенні, оскільки вони завдяки міцній конструкції не протікають.
- Повна безпека
Повністю герметична конструкція, немає жодних витоків електроліту та випарів шкідливих газів, що дає змогу безпечно використовувати та заряджати цей тип акумуляторів навіть удома.
Технічні характеристики акумулятора
- місткість: 9Aгод
- напруга: 12 В
Основні атрибути | |
---|---|
Тип акумулятора | GEL |
- Ціна: 782,60 ₴